NABÍDKA VYSTOUPENÍ

Máme pestrou nabídku tanců.

Připravíme pro vás taneční, světelnou i ohňovou show dle vašich požadavků. Sestavíme program šitý na míru danému publiku, příležitosti i prostoru. Nabízíme skupinová i sólová vystoupení různého druhu.

Vystupujeme v pestré škále akcí: na festivalech orientálních tanců, firemních večírcích, reprezentačních plesech i středověkých bitvách. Proto je naše nabídka tanců velmi široká od folklórních stylů
na festivaly po fantazy tance s rekvizitami atraktivními pro laickou veřejnost. Choreografie vytváříme pro různé prostorové podmínky. Můžeme tančit energický tanec na bubny na malém prostoru a s křídly ISIS nebo s hedvábnými prapory zaplníme taneční parket velkého sálu.


Klasický orientální (břišní) tanec

Tanečnice svým tělem "překládá" orientální hudbu. Nečekejte penízkové šátky
a Shakiru. Kostým tanečnice se skládá většinou ze zdobené podprsenky a dlouhé sukně, případně síťky zahalující bříško. Hudba je různá pro každý styl,
od složitých orchestrálních skladeb až po egyptský či libanonský pop, který rozhýbe i publikum, přes drum solo - tedy tance na arabské bubny, po romantické balady plné emocí.
Tento typ vystoupení nejlépe přiblíží publiku orientální kulturu a zaručuje autentický zážitek. Je náročný na techniku a nejvhodnější pro zapojení publika
do programu.

Fantasy tanec s rekvizitami

Velmi efektivní styl, který je vhodný i do rozlehlých prostor. Tanečnice využívají prvky z orientálního tance a různé rekvizity k interpretaci fantasy hudby. Je to show, která neustále graduje a zanechá hluboký dojem. V choreografiích jsou často využity i prvky z baletu či moderních tanců, rychlé otočky a prolínání tanečnic ve skupině.
Tyto tance jsou vhodné zejména pro laické publikum
a na plesy či veliká pódia. Tančíme s rekvizitami různě náročnými na prostor, jako jsou křídla bohyně ISIS, hedvábné vějíře, hedvábné závoje, prapory a voi poi či šavle.

Cikánský tanec a arabské flamenco

Temperamentní a nespoutané cikánské tance jsou typické házením širokou sukní, nekonečným počtem otoček
a laškování s publikem. Arabské flamenco naproti tomu spojuje španělské flamenco a orientální tanec v harmonické fúzi a střídá typicky flamencové pózy a vášeň s ladností boků břišní tanečnice. Často se tančí se španělským vějířem
či mantónem (velikým vyšívaným šátkem s třásněmi).
Zejména cikánský tanec je ideální pro venkovní vystoupení na středověkých akcích, kde je možné tanečnice zapojit
do předem připravené scénky.

Světelná a ohňová show

Úplná tma a víření světel přesně na hudbu, to je světelná show. V závislosti na podmínkách je možné využít led světla (poi) a UV lampy k tanci s rekvizitami. Venku zaujme tanec se skutečným ohněm.
Tato vystoupení jsou nezapomenutelná jako vyvrcholení programu, něco navíc, co divák nečekal. Naše show nejsou typicky žonglérské. Jedná se zejména o tanec se světelnými rekvizitami, který vygraduje až na maximum.