TANEC PRO SMUTNÉ TLAPKY 2019

I letos jsme pro vás připravili nabitý program plný překrásných vystoupení.

Můžete se těšit na orientální tance ve všech jeho podobách
od tradičních až po moderní fúze a fantasy. Krev vám rozproudí tanečnice flamenca a dětské skupiny aerobiku a mažoretek. Nebudou chybět ani psí účinkující.

Proč přispíváme útulkům? Snažíme se svým tancem přinášet radost těm, kteří to nejvíce potřebují. Díky lidem se psi i kočky přemnožují
a končí tak v lepších případech v útulcích a záchytných stanicích.

Akce se koná dne 23.11.2019 od 18:00 hodin

v sále Dělnického domu v Kamenných Žehrovicích.

Adresa: 1. máje 249, 273 01 Kamenné Žehrovice

Pro koho letos tančíme? Letošní ročník je výjimečný. Příspěvek poputuje jednomu konkrétnímu útulku a tím je spolek ForDogs z.s., který nezískává dotace z obecní pokladny. Z vybraného vstupného, výdělku z prodeje dárkových předmětů a dobrovolných příspěvků nakoupíme léky a antiparazitika, které předáme přímo provozovatelům útulku.

ForDogs z.s.


Jsme parta mladých lidí, kterým není lhostejný osud opuštěných a týraných psů.
Několik let jsme se aktivně věnovali dočaskování různým spolkům, pomoci na vlastní pěst a sami jsme dali domov několika pejskům z útulků.
A když nás osud svedl dohromady, vznikl náš spolek ForDogs :-)

Co děláme?

  • pomoc psům v nouzi
  • socializace a výchova
  • veterinární péče
  • hledání nového domova
  • pořádání charitativních akcí

Jak můžete přispět? Vaším hlavním příspěvkem je uhrazení vstupného. K dispozici bude ještě kasička, kam můžete během večera vkládat svoje dobrovolné příspěvky. Můžete si také zakoupit dárkové předměty na památku nebo výborné perníčky pro děti i dospělé. Pokud máte doma nepotřebné úklidové prostředky, deky či prošlé autolékárničky, můžete je také věnovat na pomoc opuštěným psům.